Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 28 mar 2024, 14:48

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 wrz 2021, 21:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 wrz 2013, 07:54
Posty: 659
Lokalizacja: Koszuty / Środa / Śrem
Założyłem ten wątek, aby nie tworzyć niemerytorycznego bałaganu w poniższym wątku:
http://www.wtg-gniazdo.org/forum/viewtopic.php?p=178992

Z niemałym zaskoczeniem i oburzeniem zapoznałem się z kierowanymi pod moim adresem przez ks. Jana M. Musielaka, zastępcę dyrektora Archiwum Archidiecezjalnego w Poznaniu, zarzutami dotyczącymi „szkalowania Archiwum”, jak również wcześniejszego „ośmieszania na forum” księdza. W związku z tym uprzejmie proszę Księdza o udzielenie odpowiedzi na pytanie:
Kiedy i w jakich okolicznościach, używając wprost czy to imienia i nazwiska bądź funkcji Księdza lub też nazwy instytucji Archiwum Archidiecezjalnego w Poznaniu, miałem dopuścić się zarzucanych mi przez Księdza czynów?
Bardzo proszę o przytoczenie wszelkich wpisów czy innych dowodów, które jednoznacznie wskazywałyby na popełnienie przeze mnie zarzucanych mi wspomnianych czynów.
Ze swojej strony pragnę dodać, że wypowiedź ks. Jana M. Musielaka w przytoczonym powyżej wątku uważam za dalece niewspółmierną do zaistniałej sytuacji, niemniej wierząc w dobrą wolę ks. dyrektora mam nadzieję, że uda się zażegnać powstały problem.

Z poważaniem
Wojciech Lis

_________________
Pozdrawiam
Wojciech

***


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2021, 19:35 
Offline

Dołączył(a): 02 sty 2008, 09:45
Posty: 510
Lokalizacja: Poznań
Na temat ośmieszania mojej osoby powiedziałem panu w cztery oczy, gdy był pan w Archiwum, wówczas jeszcze korzystając z przywilejów wolontariusza. Szkalowaniem Archiwum był wpis, na który odpowiedziałem. Po raz kolejny widzę, że ma pan problemy ze słowem "przepraszam".

_________________
x. Jan M. Musielak
AAP


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2021, 22:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 04 wrz 2013, 07:54
Posty: 659
Lokalizacja: Koszuty / Środa / Śrem
Szanowny Księże,

z bólem odbieram powyższą odpowiedź Księdza. Z przykrością muszę stwierdzić, że nie przypominam sobie żadnej sytuacji, o której Ksiądz raczył wspomnieć. Jeszcze większą przykrość sprawia mi fakt, że niewłaściwe sformułowanie myśli, które dla rozwiania wątpliwości wyjaśniłem swoim uzupełniającym wpisem, jest dla Księdza dowodem na „szkalowanie Archiwum”.

W związku z tym, że odpowiedź Księdza nie ma nawet połowicznego charakteru, nadal wierząc w dobrą wolę Księdza i żywiąc nadzieję na rozwiązanie problemu, ponownie proszę o odpowiedź na moje pytanie:
Kiedy i w jakich okolicznościach, używając wprost czy to imienia i nazwiska bądź funkcji Księdza lub też nazwy instytucji Archiwum Archidiecezjalnego w Poznaniu, miałem dopuścić się zarzucanych mi przez Księdza czynów?

Na koniec pragnę dodać, że nie mam problemu ze słowem „przepraszam”. Jednak abym mógł to uczynić, najpierw muszę wiedzieć konkretnie, za co mam przeprosić, ponieważ nigdy nie zwykłem przepraszać za coś, czego nie zrobiłem.

Z poważaniem
Wojciech Lis


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL