Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 16 cze 2024, 07:24

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 maja 2008, 00:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2006, 14:28
Posty: 1097
Lokalizacja: Billy-Montigny we Francji
Wczoraj spedzilem czas szukajac danych dla czlonkow WTG ... dzisiaj spedzilem czas rzucajac do komputera dane dla nich ... z Kozmina, z Walkowa, ze Sremu itd... zmeczony wracam do tej strony ... cos dodaje ... zaczynam czytac ogloszenia, a widze, ze brakuja moje wypowiedzi .
Tu nie wolno nawet pisac " Niektore regiony dawnej Rzeczypospolitej wyroznialy sie z cudowna nadprodukcja szlachetnych istot" ...
Glupio, glupio, i jeszcze raz glupio !

Ocean glupoty ! Nie do pomyslenia !!!

" Nie bedziesz mial Boga nade Mna ? "
Nie !!! Jest Szlachta !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2008, 15:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2006, 14:28
Posty: 1097
Lokalizacja: Billy-Montigny we Francji
In memoriam.

To, co napisalem (z pamieci) , to :
" Chyba Gorscy nie tylko na herb trafili, ale w dodatku zaawansowali sie od forumu pospolitych ogloszen do bardziej nobliwego forumu wymiany doswiadczen ".

A potem :
" Niektore regiony dawnej Rzeczypospolitej wyroznialy sie z cudowna nadprodukcja szlachetnych istot" ... "

Nic wiecej !!!!!

Ktos prosil o cenzure, nozyczki cenzora tajemniczo zrobily swoje.

Ludzie z trudnoscia realizuja, ze zyja w panstwie demokratycznym , gdzie panuja wolnosc slowa i wymiana mysli , a wola stosowac metod z Chicaga lub z Neapoli .

Wstyd Wam, Panowie !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 maja 2008, 07:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 paź 2007, 18:01
Posty: 150
Lokalizacja: Poznań
Chrystianie! Trochę dystansu. Przecież większość ludzi piszących o swoich poszukiwaniach nie doszukuje się błękitnej krwi tylko chce odkryć poprzednie pokolenia rodzin z których pochodzi. Chyba nie jest ważne jakie tytuły czy herby posiadali nasi przodkowie, a co robili i jakimi czynami zapisali się w historii. Czasami jednak zdarzają się ludzie których "kręci" to, że ich przodkowie byli ulepieni z lepszej gliny. Jest to ich prawo i raczej nie powinno się pisać z ironią o takich poglądach. Może to peszyć i powodować zniechęcenie do publicznego wypowiadania się. Moja rodzina po mieczu posiadała herb i zawsze byłem z tego w jakimś sensie dumny, ale lata poszukiwań przodków zmieniły nieco moje poglądy na szachectwo. Czasami więcej dumy dostarczał mi fakt odszukania informacji o przodku z nieherbowej rodziny, bo dokonał wielu ponadprzeciętnych rzeczy i zapisał się w historii regionu złotymi zgłoskami. Ja w swoich poszukiwaniach koncentruję się na zbieraniu informacji o życiu, a pochodzenie szlacheckie traktuję jako ciekawostkę. W zasadzie prawie każdy jak trochę poszuka to okaże się , że jakaś babka miała błękitną krew i herb. Nie denenerwuj się, że usunięto Twoje wpisy, pomagaj dalej innym a z pewnością doczekasz kiedyś życzliwości i docenienia. Pozdrawiam Piotr


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 maja 2008, 09:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2006, 02:22
Posty: 1360
Lokalizacja: Strzelno
Wybrane fragmenty Regulaminu forum: „Posty nie pasujące do danego działu będą przenoszone lub kasowane przez moderatorów i administratorów (...) Moderatorzy i administratorzy forum mogą w szczególnych przypadkach ingerować w treść postów (...) Administratorzy zastrzegają sobie prawo kasowania postów naruszających w jakikolwiek sposób powyższy Regulamin (...) Założenie konta na Forum jest równoznaczne z akceptacją powyższego Regulaminu”
Chrystianie! Cenię Cię za okazywaną forumowiczom bezinteresowną pomoc, każdy Twój wpis wnosi coś cennego do historii danej rodziny i na tym poprzestańmy.
Pozdrawiam, Marzena Jasińska


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL