Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 03 cze 2024, 21:41

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 lip 2011, 07:46 
Offline

Dołączył(a): 03 lip 2011, 21:04
Posty: 9
Lokalizacja: Poznań
Mój Dziadek ze strony Mamy - Wincenty Ciesielczyk (ur. 05.04.1906)(zm. 01.11.1965 Poznań) w akcie zgonu jako miejsce urodzenia ma podane Rybno. Z parafii w Kiszkowie odesłano mnie do Archiwum Archidiecezjalnego w Gnieźnie, ale ono jest ciągle niestety nieczynne. Chciałabym dowiedzieć się czy był ochrzcony w Kiszkowie, a jeśli tak to kiedy i kto był chrzestnymi. Czy można to jakoś sprawdzić inaczej?
Jego Rodzicami byli: Józef Ciesielczyk (ur. 18.01.1874)(zm. 18.01.1936 Poznań) i Maria z d. Zielińska (ur. 09.10.1877)(zm. 05.06.1958 Poznań).
Rodzicami Józefa Ciesielczyka byli:Franciszek Ciesielczyk i Józefa Matuszak.
W bazie Poznań Project znalazłam wpis o małżeństwie w Imielnie (wpis 2/1860), ale brzmi Franciscus Ciemlczyk (25) i Josepha Matuzak (19). Czy to poszukiwani przeze mnie, ale nieprawidłowo odczytani czy zupełnie ktoś inny?
A jeśli to osoby których poszukuję to w bazie są tez inne małżeństwa z Imielna panien Matuszak i interesuje mnie czy to siostry "mojej" Józefy Matuszak,
Adalbertus Kowaliński (24) i Marianna Matuszak (20) wpis 3/1864
Antonius Piglerowicz (25) i Francisca Matuszak (19) wpis 4/1865
Martinus Rumieński (26) i Antonina Matuszak (18) wpis 5/1867
Joannes Ratajczak (20) i Anna Matuszak (19) wpis 3/1872
Antonius Kasprzak (24) i Rosalia Matuszak (20) wpis 1/1876
a jeśli tak to kto był ich Rodzicami
To są wszystko moje przypuszczenia związane z miejscem urodzenia Dziadka, nie wiem czy słuszne. Jeśli ktoś może mi pomóc to będę bardzo wdzięczna, bo jak narazie utknęłam w miejscu w moich poszukiwaniach
pozdrawiam wszystkich
Jola Walkiewicz


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL